Prídavné moduly pre Cabinet Vision

Catalog Editor

Katalóg Editor, ako prídavný modul pre užívateľov modulu Cabinet Vision Solid, umožňuje tvorbu vlastného modulárneho katalógu. Tieto katalógy ponúkajú prednastavené operácie a ďalšie možnosti rozšírenia pre komponenty dvierka a dvierka/zásuvky, ktoré odpovedajú položkám uvedených v papierovom katalógu výrobcu.

Katalógy zahrňujú všetky modifikované systémové štandardy z modulu Cabinet Vision Solid, vrátane materiálov, materiálových plánov, dvierok, zásuviek, profilov a použitých konštrukčných metód.

\"\"

Súčasťou sú taktiež ceny jednotlivých dielov (pokiaľ sú zadané) v novom distribuovanom katalógu výrobcu.

Distribuovaný (alebo len pre čítanie) katalóg chráni Vaše katalógové dáta tým, že dielec nie je možné nijak modifikovať a uložiť späť do katalógu, potom čo bol poslaný konečným užívateľom.

*Vyžaduje Solid Standard alebo vyšší modul.

Conversion Utility

Má Vaša NC Panelová Píla vlastný Optimalizačný software? Máte už vlastný Optimalizačný software a len potrebujete nahrať rezný plán z modulu Solid? Máte MRP/ERP systém, kde chcete ukladať dokumentáciu ohľadom materiálového využitia?
 
Pokiaľ ste odpovedali ANO, na ktorúkoľvek z uvedených otázok, potom je rozširujúci modul Conversion Utility práve pre Vás. Utilita umožňuje výstup v niekoľkých štandardných formátoch pre aplikácie tretích strán.

Výstupom môžu byť nasledujúce  formáty:

  • PNL File (Generický rezný plán vo formáte CSV)
  • CUT File (Used by Cutrite™, Tigerstop™, a ďalšie optimalizačné aplikácie).
  • MatSum.MDB (Materiálový sumár v Microsoft™ Access™ formáte).
  • PRN File (pro DoorCIM™).
  • MLC File (pro Ottimo™).
\"Conversion

*Vyžaduje Solid Standard alebo vyšší.

Obrábanie krycích dosiek

Potrebujete urobiť Doskové spoje pre výrobu spojov u Krycích dosiek?

Tento prídavný modul Vám umožní jednoducho konfigurovať rôzne typy spojení. Zároveň Vám dovolí špecifikovať rozloženie závitov a ďalšieho obrábania na Krycej doske.

\"\"

*Môže byť jednoducho pridaný ku konfigurácii modulu Solid Advanced + Counter Top Wizard + S2M Center Advanced.

*Už obsiahnutý v module Solid Ultimate + S2M Center Ultimate.

Tvorba Krycích dosiek

Potrebujete vyrobiť konštrukčný návrh a nárezový plán pre Krycie dosky?

Máte možnosť využiť tento Prídavný modul, ktorý je plne integrovaný s modulom Cabinet Vision Solid, a vďaka ktorému môžete vo Wizarde vytvoriť ľubovoľnú Kryciu dosku.

\"\"

* Môže byť pridaný iba k modulu Solid Advanced.

*Už obsiahnutý v module Solid Ultimate.

Dovetails

Chcete ponúknuť špičkové riešenie Vášmu zákazníkovi? Modul Dovetails ponúka obrovské možnosti.

Táto utilita Vám umožní v prostredí Solid Drawer Wizard definovať vlastným spôsobom CNC Dovetails a následne ho vyrobiť na Vašom CNC stroji.

\"\"

* Vyžadovaný modul S2M Center s CNC Output.

* Už obsiahnutý v module Solid Ultimate + S2M Ultimate.

Grain Matching

Chcete využívať možnosti zrovnávania textúry dreva? Nie je problém!

Tento Prídavný modul, ktorý je plne prepojený s modulom Solid, Vám dovolí zrovnávanie textúry dreva, a to vertikálne, aj horizontálne pre jednu skrinku alebo celú zostavu.

Potrebujete zrovnať AWI Premium Grade Standards? Opäť je to možné!

\"\"

* Vyžaduje Prídavný modul Panel Optimizer (non-NC or NC).

* Je už súčasťou kombinácie modulu Solid Ultimate + S2M Ultimate.

Jobsite Companion

Jobsite Companion je geniálny softwarový nástroj, ktorý je kompatibilný s PDA prístrojmi využívajúcimi operačný systém Windows Mobile™.

Táto utilita umožňuje rýchle a presné získanie a uloženie maximálneho množstva informácií, rozmerov pracovného miesta a priestoru zákazky, vrátane poznámok o elektrických rozvodoch, zásuvkách a vypínačoch svetiel.

Môžete taktiež pripojiť fotografie miesta a následne všetko preniesť priamo do programu Cabinet Vision.

 

\"\"

Label-IT

Prídavný modul Label-IT™ umožňuje operátorom u píl alebo CNC strojov jednoducho vizualizovať panel dosky spolu s tiskom štítkov (na požiadanie) a ich umiestnením na výrobky. Tento systém je vhodný pre výrobu na báze nestingu, ale rovnako tak pre tradičné manuálne NC panelové píly.

Diely môžu byť jednoducho vybraté, pomocou dotyku na obrazovke. Štítky sú tlačené okamžite, pričom obrazovka monitoru je aktualizovaná automaticky, aby presne ukazovala, ktoré diely sú už hotové. 

\"\"

S úplnou možnosťou úpravy a tvorby štítkov máte plnú kontrolu nad tým, čo je zobrazené na štítku. V spojení s modulom S2M Center máte možnosť jednoducho pridať čiarové kódy pre každý požadovaný dielec, ktorý vyžaduje ďalšie obrábanie (ako napr. Point-to-Point alebo CNC vŕtacie a kolíkovacie stroje).

* Vyžaduje Prídavný modul Panel Optimizer (non-NC or NC).

Výroba dvierok z MDF

Modul Výroba dvierok z MDF, Vám umožní tvorbu vlastných dvierok, vrátane vytvorenia akejkoľvek kombinácie nástrojov pre vytvorenie požadovaného vzoru výstupu na materiál MDF.

Následne je možné tento výstup nahrať do modulu S2M Center, kde automaticky dôjde k vygenerovaniu inštrukcií pre obrábanie.

\"\"

* Vyžaduje modul S2M Center s CNC výstupom.

* Už súčasťou modulu Solid Ultimate + S2M Ultimate.

Panel Optimizer (non-NC alebo NC verzia)

Modul Panel Optimizer Vám umožní maximalizovať využitie materiálu a zredukovať odpad. Modul je plne integrovaný s modulom Solid a dovolí Vám rýchlo a jednoducho generovať rezné plány do formátu, ktorý je možné priamo načítať do píly.

S vstavanou aplikáciou Offcut Management, dostane píla informáciu, ktorý nárezový plán bude pre prácu najvhodnejší alebo ktorý plán bude naopak najviac šetriť materiálom.

Modul Panel Optimizer obsahuje priame napojenia na takmer všetky NC píly na trhu.

\"Panel

PhotoVision 32

Použitím najnovšej počítačovej technológie rýchlo vytvorí fotorealistické zobrazenie požadovaného náhľadu.
 
\"PhotoVision

Label Image v reálnom čase

Mnoho nových generácií NC píl umožňuje využiť vlastného vstavaného modulu pre štítky s čiarovým kódom.
Prídavný modul Label Image Vám umožní navrhnúť si vlastný design štítku v module Solid, a to so všetkými dostupnými informáciami pre ďalšiu komunikáciu, vrátane obrázkov dielov. 
 
Tieto štítky sú následne konvertované do obrazového súboru, ktorý môže byť tlačený v reálnom čase obrábania konkrétneho dielca.
\"Real-Time

* Vyžaduje Prídavný modul Panel Optimizer (non-NC or NC).

S2M Center

Modul S2M Center je kľúčovým produktom, ktorý je plne integrovaný s Cabinet Vision. Konštrukčné a NC dáta z Cabinet Vision sú automaticky generované pre ktorýkoľvek NC/CNC stroj na trhu.
Modul S2M Center umožňuje riešiť nesting, optimalizáciu a dovoľuje generovať NC kód pre píly, point-to-point frézky, vŕtacie a kolíkovacie stroje a ďalšie špecializované drevoobrábacie strojové vybavenia.

Viac tu >>>
\"\"

* Dostupné pre moduly Solid Standard, Solid Advanced, alebo Solid Ultimate.

 Novinky

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Specialista CAD/CAM

V souvislosti s plánem rozvoje společnosti NEXNET, a.s. hledáme pracovníka na pozici Specialista CAD/CAM software. Budete pracovat v našem týmu technické podpory ve Zlíně.

 

Nová učebna Zlín

V rámci zkvalitnění našich služeb, jsme pro Vás připravili novou učebnu ve Zlíně.

 

Akcie a veľtrhy

Pozrite sa na prehľad Akcií a Veľtrhov NEXNET.

Akcie a veľtrhy...
 

Software zdarma

Získajťe CAD/CAM software zdarma.

 Zdieľať:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon